	<title>High Quality ADP-180MB K &#8211; Dubai Best Offers in Dubai</title>
	<link>http://dubaibestoffers.com</link>
	<lastBuildDate>Tue, 23 Jan 2024 03:58:26 +0000</lastBuildDate>
	<language>en-US</language>
	<sy:updatePeriod>
	hourly	</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>
	1	</sy:updateFrequency>
	<generator>https://wordpress.org/?v=6.9.4</generator>
	<item>
		<dc:creator><![CDATA[computerplaza]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 22 Nov 2023 07:08:07 +0000</pubDate>
				<guid isPermaLink="false">https://dubaibestoffers.com/?post_type=ad_listing&#038;p=40194</guid>
					<description><![CDATA[<p>High Quality ADP-180MB K, ADP-180TB F Acer Aspire 7 A717-71G, Predator Helios Laptop Adapter best offer in Dubai Product description for 180W Genuine ADP-180MB K, <a class="moretag" href="http://dubaibestoffers.com/ads/high-quality-adp-180mb-k-adp-180tb-f-acer-aspire-7-a717-71g-predator-helios-laptop-adapter-best-offer-in-dubai/">[&#8230;]</a></p>
]]></description>
<p>Product description for 180W Genuine ADP-180MB K, ADP-180TB F Acer Aspire 7 A717-71G, Predator Helios 300 PH317-51-78H7 19.5V 9.23A Laptop Adapter</p>
<p>    Input Voltage: 100V-240V 50/60hz<br />
    Output Voltage: 19.5V<br />
    Output Current: 9.23A (180W)<br />
    Connector: 5.5mm*1.7mm<br />
    Color: Black</p>
<p>Compatible part numbers for 180W Genuine ADP-180MB K, ADP-180TB F Acer Aspire 7 A717-71G, Predator Helios 300 PH317-51-78H7 19.5V 9.23A Laptop Adapter</p>